Благодійна театралізовано - хореографічна вистава "Тінь весни"

09.07.2022

9 липня у приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбулася прем'єра благодійної вистави "Тінь весни", де прийняла участь студентка IV курсу кафедри Музичного мистецтва, Заслужений діяч естрадного мистецтва України - Влада Пшебильська (викладач Кочержук Денис Васильович).

На сцені філармонії прозвучали  декілька муичних композицій, що були підготовлені спільно з народним хореографічним ансамблем "Світанок", зокрема відбулася прем'єра авторської пісні Влади "Вільна Україна", яка була написана під час окупації міста Ірпінь, в якому проживає Влада.

На виставі були присутні більше 300 глядачів. Частина коштів, що були зібрані із квитків, переведені на покупку шкільного приладдя дітям - переселенцям.