Зустріч з представниками Індійського медичного інституту Крішни

17.05.2021

17 травня 2021 року в межах розвитку міжнародних партнерських відносин відбулася он-лайн зустріч із представниками Інституту медичних наук Кришни, місто Карад, штат Махараштра, Індія.

Від іноземних колег серед інших представниками були Hon’ble Dr Suresh Bhosle, керівник Інституту, Dr. Mansing G. Pawar, директор з питань співпраці, Dr. D. K. Agarwal, заступник керівника з питань досліджень, Dr. N. D. Shashikiran, декан стоматологічного факультету.

Київський міжнародний університет на зустрічі представляли віцепрезидент КиМУ Шумигора Людмила Іванівна; проректор з навчально-виховної роботи, к.юрид.наук, професор Данченко Тетяна Володимирівна; проректор з науково-педагогічної роботи, д.пед.наук, професор Мартиненко Світлана Миколаївна; проректор з міжнародного співробітництва, к.філол.наук, професор Тіменко Ірина Валентинівна; директор Університетської клініки, к.мед.наук Кеян Давид Миколайович; директор Навчально-наукового медичного інституту, д.мед.наук, доцент Павловська Марина Олександрівна; декан стоматологічного факультету, д.мед.наук, професор Ступницький Ростислав Миколайович; завідувач кафедрою хірургічної, ортопедичної стоматології та ортодонтії, к.мед.наук, доцент Шупяцький Ілля Михайлович; завідувач кафедрою стоматології, к.мед.наук, доцент Моложанов Ігор Олексійович.

На заході сторонами було представлено усі їхні досягнення та розглянуті можливості подальшої співпраці, а саме: проведення он-лайн лекцій, відео-трансляція найцікавіших хірургічних втручань, науково-практичних конференцій, академічна мобільність тощо.

Окрім того, на зустрічі було прийнято рішення про підписання меморандуму про співпрацю, яке відбудеться найближчим часом.