26.03.2021

26 березня 2021 року на платформі ZOOM відбулося засідання секції економіки, підприємництва, менеджменту за темою «Стійкий розвиток соціально-економічної системи України в умовах державного партнерства» / «Sustainable development of Ukraine social economic systems»

Модератор: Могилевська О.Ю. – завідувач кафедри економіки, підприємництва, менеджменту, к.е.н., доцент, професор КиМУ.

У роботі секції взяли участь науково-педагогічні працівники економічного факультету, а також викладачі та студенти університету .

На секції  з повідомленнями виступили:

• Виноградчий В.І.– д.е.н., доцент, декан економічного факультету КиМУ
  • Момот О.М. – д.е.н., доцент, професор кафедри економіки, підприємництва, менеджменту
  • Опанасюк В.В. – к.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва, менеджменту
  • Касабова І.А. – к.е.н., викладача циклової комісії з економіки, підприємництва і туризму коледжу КиМУ
  • Кузьмінський В.С. – студент магістратури економічного факультету КиМУ.

Учасники секційного засідання одностайно прийняли рішення про необхідність формування інноваційного середовища для стійкого розвитку науки, освіти, бізнесу, держави та суспільства загалом, дотримуючись партнерських стосунків.