26.03.2021

26 березня 2021 року на платформі ZOOM відбулося засідання секції економіки, підприємництва, менеджменту за темою «Стійкий розвиток соціально-економічної системи України в умовах державного партнерства» / «Sustainable development of Ukraine social economic systems»

Модератор: Могилевська О.Ю. – завідувач кафедри економіки, підприємництва, менеджменту, к.е.н., доцент, професор КиМУ.

У роботі секції взяли участь науково-педагогічні працівники економічного факультету, а також викладачі та студенти університету .

На секції  з повідомленнями виступили:

• Виноградчий В.І.– д.е.н., доцент, декан економічного факультету КиМУ
  • Момот О.М. – д.е.н., доцент, професор кафедри економіки, підприємництва, менеджменту
  • Опанасюк В.В. – к.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва, менеджменту
  • Касабова І.А. – к.е.н., викладача циклової комісії з економіки, підприємництва і туризму коледжу КиМУ
  • Кузьмінський В.С. – студент магістратури економічного факультету КиМУ.

Учасники секційного засідання одностайно прийняли рішення про необхідність формування інноваційного середовища для стійкого розвитку науки, освіти, бізнесу, держави та суспільства загалом, дотримуючись партнерських стосунків.

08 06/2021
22 05/2021