XII Науково-практична конференція «Вища освіта та практика в медсестринстві»

21.10.2021

21 жовтня 2021 року о 10 годині в онлайн режимі на платформі Proficonf за запрошенням Державної установи «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України» науково-педагогічні працівники Навчально-наукового медичного інституту та студенти, що навчаються за ОПП «Медсестринство», взяли участь у роботі XII Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Вища освіта та практика в медсестринстві», організаторами якої був Житомирський інститут медсестринства.

На заході було розглянуто актуальні проблемні питання діяльності медичних сестер в умовах пандемії Covid-19, а також зосереджена увага на стані реформування системи охорони здоров’я в Україні та необхідності у зв'язку з цим виходу фахівців спеціальності «Медсестринство» на якісно новий рівень.