Відкрита онлайн-лекція, майстер-клас з випускником КиМУ Романом Шуляром

03.11.2021

3 листопада 2021 р. в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин КиМУ для студентів I-IV курсів спеціальностей «Міжнародне право», «Право» відбулася відкрита онлайн-лекція, майстер-клас з випускником КиМУ, а сьогодні партнером провідної юридичної фірми України і експертом у сферах банківського, фінансового, корпоративного права, вирішення міжнародних спорів «Marchenko partners» Романом Шуляром на тему: «M&A: угоди із злиття та поглинання компаній».

Роман Шуляр зосереджується на трансакційних практиках, очолює в компанії напрями щодо злиття та поглинання компаній, корпоративні, а також банківські та фінансові угоди. Така широка спрямованість робить його незамінним у складних проєктах, пов’язаних із корпоративними та фінансовими питаннями.

У своїй лекції пан Роман розкрив особливості угод із злиттям та поглинанням компаній, навів практичні кейси та цікаві моменти у об’єднанні таких компаній, як «Nokia» і «Microsoft», «LinkedIn» і «Microsoft»  «Fiat» і «Chrysler», через що новостворена «Fiat Chrysler Automobiles N.V.» сьогодні є сьомою компанією у світі за кількістю виготовлених машин, та багатьох інших компаній, у злитті яких Роман Шуляр брав участь. Роман також розкрив особливості здійснення M&A угод, труднощі, виклики та власні успіхи роботи із злиттям та поглинанням компаній в Україні, а також дав секретні поради студентам, як стати успішним юристом і захищати інтереси таких відомих компаній, як Amsterdam Trade Bank N.V., Ecosoft, EnergoGroup, Subway, US Ex-Im Bank, and Western NIS Enterprise Fund, які є сьогодні його клієнтами.

Роман Шуляр також запросив кращих студентів КиМУ, яким цікава тема міжнародного, банківського і фінансового права тих, хто має високий рівень володіння англійською мовою, до проходження практики в юридичній фірмі «Marchenko partners».

Щиро дякуємо пану Роману Шуляру за цікаву, експертну і насичену лекцію. Особливо приємно, що саме випускники КиМУ досягають таких професійних висот і діляться своїм досвідом з новим поколінням студентів.

Завжди чекаємо Романа в стінах рідного КиМУ і сподіваємось на наступну зустріч.

22 12/2021
Майстер-клас Ігора Лоссовського