Проєкт для учнів 11-х класів Health-ХАБ: «Сім кольорів здоров’я або Культура здорового способу життя в нових обставинах Ковід-19 і безпека життєдіяльності учнів»: день другий

20.10.2021

20 жовтня 2021 року одинадцятикласники Київської гімназії східних мов №1 (КГСМ) разом із педагогами продовжили навчання в межах проєкту  Health-ХАБ:  «Сім кольорів здоров‘я або Культура здорового способу життя в нових обставинах Ковід-19 та  безпека життєдіяльності учнів» спільно з Навчально-науковим медичним інститутом ПЗВО «КиМУ». 

Отже, день другий: ми почали знайомство наших гостей – учнів 11-х класів гімназії – із Університетом  на загальних зборах у читальній залі, де їх від імені президента університету професора Хачатуряна Х.В. привітала проректор  з навчально-виховної роботи професор Данченко Т.В. Вона зазначила традиційність таких зустрічей, подякувала за багаторічну співпрацю КиМУ з КГСМ №1, а також запросила до участі в інтелектуальних конкурсах, які дають змогу здобути освіту зі значними знижками в оплаті за навчання, заохотила до вибору омріяної спеціальності з багатьох, які є в Університеті, а ,отже, прекрасну змогу поповнити нашу дружню велику студентську родину, щоб КиМУ став Університетом вашої мрії.

Після цього були інтегровані уроки для учнів 11-х класів у творчо-педагогічній синергії педагогів КГСМ №1 і викладачів в аудиторіях Університету.  Лекції з нормальної анатомії людини та основ мікробіології, як у справжніх студентів-медиків, проведені за сприяння завідувача кафедри загальної медицини к.мед.н. Гіріна Л.В., доцентом, к.біол.н. Полковенко О.В. і викладачем кафедри Азаровим О.І., не залишили байдужими випускників. І все це, до слова, у справжньому відділенні стоматології, поліклініці, телестудії або залі суду. Справді, круто! А ще учні й вчителі пройшли коридорами, відвідали аудиторії, лабораторії, студії Університету, таким чином проректор з довузівської підготовки к.філос.н. Рудаківська С.В. та директор ННМІ, д.мед.н., доцент Павловська М.О. ознайомили гостей з нашим закладом вищої освіти. 

Важливим є те, що саме за умови достатньої сформованості різноманітних інтересів, знань, умінь, життєвого досвіду учнів, мотивації на успішність під час таких проєктів  вони долучаються  з інтересом до навчання, праці та моделюють  наслідки власної майбутньої життєтворчості. Отже, життєва компетентність учнів є основою розвитку особистості. 

Проєкт продовжується: КГСМ №1 передає естафету Київській гімназії №287. А ми докладемо всіх зусиль, щоб у їхньому Health-ХАБі «Сім кольорів здоров‘я або Культура здорового способу життя в нових обставинах Ковід-19 та  безпека життєдіяльності учнів» усе було також корисно, цікаво та пізнавально!

Сподіваємося, що такі зустрічі стануть традиційними і відкриють для випускників закладів середньої освіти нові перспективи майбутньої професії  та інтелектуального і творчого  розвитку!