Міжуніверситетська наукова конференція «USL science 1»

19.10.2021

19 жовтня 2021 року в Київському міжнародному університеті відбулася перша міжуніверситетська наукова конференція «USL science 1» для студентства м. Києва. Тема наукової конференції – «Євроінтеграція України як шлях модернізації українського суспільства».

Модератори конференції: Студентський парламент Київського міжнародного університету, Громадська Спілка «Українська студентська ліга» та ЗВО-партнери програми.

Учасниками Конференції були: студенти Київського міжнародного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, студенти Міжрегіональної Академії Управління Персоналом та Національного Авіаційного Університету.

Наукова конференція пройшла в конференційній залі університету. Студенти-учасники розглянули широкий спектр тем, що безпосередньо стосуються Євроінтеграційного процесу України. Затишна атмосфера зустрічі сприяла розлогим доповідям і прискіпливим питанням до ораторів. З огляду на широкий спектр поданих спеціальностей, здобувачі освіти змогли розглянути різні площини шляху Євроінтеграції України.

Учасники студентської наукової конференції також отримали змогу взяти участь у наступних наукових конференціях «USL science 1» відповідно до тематики обраної ними.

Сподіваємося, що наступні студентські зібрання будуть конструктивними та результативними, сприятимуть подальшій співпраці та співдружності ЗВО як м. Києва

21 05/2022
Зустріч