Міжуніверситетська наукова конференція «USL science 1»

19.10.2021

19 жовтня 2021 року в Київському міжнародному університеті відбулася перша міжуніверситетська наукова конференція «USL science 1» для студентства м. Києва. Тема наукової конференції – «Євроінтеграція України як шлях модернізації українського суспільства».

Модератори конференції: Студентський парламент Київського міжнародного університету, Громадська Спілка «Українська студентська ліга» та ЗВО-партнери програми.

Учасниками Конференції були: студенти Київського міжнародного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, студенти Міжрегіональної Академії Управління Персоналом та Національного Авіаційного Університету.

Наукова конференція пройшла в конференційній залі університету. Студенти-учасники розглянули широкий спектр тем, що безпосередньо стосуються Євроінтеграційного процесу України. Затишна атмосфера зустрічі сприяла розлогим доповідям і прискіпливим питанням до ораторів. З огляду на широкий спектр поданих спеціальностей, здобувачі освіти змогли розглянути різні площини шляху Євроінтеграції України.

Учасники студентської наукової конференції також отримали змогу взяти участь у наступних наукових конференціях «USL science 1» відповідно до тематики обраної ними.

Сподіваємося, що наступні студентські зібрання будуть конструктивними та результативними, сприятимуть подальшій співпраці та співдружності ЗВО як м. Києва