Конкурс професійної майстерності серед студентів 4-го курсу фармацевтичного факультету спеціальності «Фармація, промислова фармація»

26.04.2021

26 квітня 2021 року на фармацевтичному факультеті КиМУ було проведено І етап Конкурсу професійної майстерності, в якому взяли участь 28 студентів 4 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація».

Модератори конкурсу: декан фармацевтичного факультету, доцент КиМУ Шостак Л.Г.; заступник декана фармацевтичного факультету  доцент  Гетало О.В.

Перший етап проходив у формі тестування. Учасники Конкурсу отримали індивідуальний комплект тестових завдань, який охоплював 100 тестів із  професійно-практичних дисциплін, зокрема: технологія ліків, організація та економіка фармації, фармакологія, фармакогнозія, фармацевтична хімія. У кожному тестовому завданні необхідно було вибрати одну правильну відповідь з п'яти можливих. Термін проведення тестування - 100 хвилин.

За результатами тестування для участі в ІІ практичному етапі Конкурсу було відібрано шість кращих студентів:  Савченко Альона, Стрикаль Віта, Ляшенко Ольга, Миколенко Катерина, Михайленко Анна,  Чиж Аліна.

28 травня 2021 року було проведено ІІ етап − демонстрація практичних  навичок провізора, у спеціалізованих кабінетах  (лабораторіях), а саме: фармакогнозія – проведення товарознавчого аналізу, визначення за морфологічними ознаками ЛРС із наданих зразків; фармакологія – надати фармакологічну характеристику на певні лікарські засоби; технологія ліків – приготувати рецепт за рецептурним прописом та оформити до відпуску; організація та економіка фармації – розрахувати розмір допомоги з тимчасової непрацездатності за певний період та охарактеризувати порядок нарахування різних видів виплат (відпускні, робота у вихідні та святкові дні); фармацевтична хімія  − провести ідентифікацію та визначення кількісного вмісту лікарських речовин, що входять до складу лікарської форми.

Загальне місце у Конкурсі визначалося за найбільшою сумою балів двох етапів. За результатами теоретичного і практичного етапів призові місця розподілилися таким чином:

1 місцеМиколенко Катерина

2 місце Михайленко Анна

3 місцеЧиж Аліна

Усіх конкурсантів було нагороджено сертифікатами КиМУ і пам’ятними подарунками.

Щиро вітаємо переможниць і бажаємо подальших успіхів!

11 12/2021
Зустріч