"Байки-2021"

19.03.2021

VII Кінофорум міжнародного дитячого гумористичного кіножурналу «БАЙКИ» 2021 відбувся!

Ми довго йшли до нього, шукали шляхи для втілення цієї чудової ідеї, і нарешті- це здійснилося!! Фестиваль дитячої творчості став справжнім святом під дахом Київського міжнародного університету!

Кінофорум зібрав талановитих дітей з різних куточків України – Краматорська, Дніпра, Бердянська, Львова, Хмельницького, Черкас, Сміли, Херсона, Києва.

Автор проекту та головний продюсер – Молодцов Олександр, виконавчі директори Дрожанніков ВячеславАністратенко Оксана.

Партнери проекту – Київський міжнародний університет, оргкомітет фестивалю — проф. Данченко Тетяна Володимирівна, проректор з навчально-виховної роботи; проф. Рудаківська Світлана Вікторівна, проректор з питань доуніверситетської підготовки; Ільїна Ніна Олександрівна, директор Інституту театрального мистецтва, заслужена артистка України.

Голова журі фестивалю – Ільїна Ніна Олександрівна, директор Інституту театрального мистецтва, заслужена артистка України.

Члени журі – Самойлов Олексій Федорович, директор Інституту журналістики, кіно і телебачення, к.і.н., доцент;

Кочержук Денис Васильович – декан факультету музичного мистецтва;

Дерюгін Віктор Іванович – завідувач кафедри аудіовізального мистецтва, заслужений діяч мистецтв України, режисер;

Горенко Лариса Іванівна – професор кафедри музичного мистецтва, к.мистецтвознавства;

Бінеєва Алла Махмудівна – доцент кафедри сценічного мистецтва,  член Акторської агенції НСКУ "Гільдія кіноакторів";

Мичак Людмила Володимирівна – викладач кафедри сценічного мистецтва;

Жуковіна Вікторія – студентка групи 2 СМ кафедри сценічного мистецтва;

Кириченко Марія – студентка магістратури КиМУ.

          Відкриття кінофоруму перетворилось в справжнє зіркове шоу, коли на сцені виступали студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» – вихованці майстерні Демченко Валерії Петрівни – викладача кафедри сценічне мистецтво.

         З привітаннями до гостей і учасників фестивалю звернулись: проф. Данченко Тетяна Володимирівна, проректор з навчально-виховної роботи; проф. Рудаківська Світлана Вікторівна, проректор з питань доуніверситетської підготовки; Ільїна Ніна Олександрівна, директор Інституту театрального мистецтва, заслужена артистка України.

 Програма була дуже насичена:

  • Конкурси ораторської, вокальної, акторської майстерності виявили прекрасні таланти дітей в різних вікових категоріях;
  • перегляд конкурсних робіт, дитячих фільмів, це було справжнє свято для учасників фестивалю, який продемонстрував неабиякі акторські досягнення;
  • майстер-клас з Аллою Бінєєвою – викладачем сценічної мови, доцентом кафедри сценічного мистецтва, разом зі студентами 1 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» справив чудове враження на глядачів, тому що показав, що майстерності можна досягти шляхом щоденних вправ;
  • майстер-клас із заслуженим артистом України Віктором Андрієнком був прекрасним уроком для дітей, тому що відомий і улюблений актор довів цінність того, що успіх складається не тільки із таланту, але й з щоденної праці по удосконаленню своїх здібностей;
  • незабутні і яскраві емоції на учасників фестивалю подарувала участь у майстер-класах викладачів Інституту театрального мистецтва: Бінєєвої Алли Махмудівни – викладача сценічної мови, доцента кафедри сценічного мистецтва; Маньковської Ольги Юріївни – викладача хореографії; Макеєнкова Павла Сергійовича – викладача сценічного руху; Кочержука Дениса Васильовича – декана факультету музичного мистецтва; Горенко Лариси Іванівни – професора кафедри музичного мистецтва;

Повний аншлаг і захоплення викликали спектаклі студентів III курсу університету, майстерня Яхонтової Наталії Романівни, «Очень простая история» (автор-Марія Ладо), «Як я став…» (автор-Ярослав Пулінович) та студентів курсу IV Коледжу КиМУ, майстерня  Ткаченка Іллі Вікторовича «У ковчега в восемь».

Ми щиро вітаємо призерів і дипломантів VII Кінофоруму міжнародного дитячого гумористичного кіножурналу «БАЙКИ 2021». Запрошуємо на навчання до Університету та Коледжу КимУ! Бажаємо подальших творчих успіхів!