Зустріч президента КиМУ з членами студентського парламенту

12.01.2021

12 січня 2021 року президент Київського міжнародного університету професор Хачатурян Хачатур Володимирович провів чергову зустріч із представниками студентського самоврядування КиМУ.

У зустрічі взяла також участь проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Тетяна Володимирівна. Студентське самоврядування представили голови 5-ти комітетів студентського парламенту та їх активісти.

У процесі конструктивної розмови було розглянуто найбільш актуальні питання як для студентства Київського міжнародного університету, так і для його керівництва, обговорили питання запровадження програм подвійних дипломів, підвищення ролі академічної мобільності, відмітили позитивом залучення представників студентського парламенту до обговорення проектів моніторингу та внесення пропозицій до освітніх програм.

Зустріч пройшла в прекрасній атмосфері у формі діалогу, закінчилась спільними рішеннями щодо постійного проведення нарад керівництва Київського міжнародного університету  та членів студентського парламенту задля успішного навчання та активної громадської діяльності.