Зустріч фахівців із міжнародних відносин по обговоренню актуальних питань світової політики та міжнародної безпеки

18.11.2020

18 листопада 2020 року відбулась робоча зустріч Бузарова А.І., к.ф.н., члена Громадської ради при МЗС України, члена Асоціації зовнішньої політики України, експерта аналітичної групи KievStratPro; Желіховського С.В., к.політ.н., провідного фахівця Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС; Крупені І.М., к.політ.н, доцента кафедри міжнародних відносин та туризму, завідувача кафедри міжнародних відносин та туризму ННІ міжнародних відносин КиМУ та інших експертів у сфері міжнародних відносин.

Під час зустрічі обговорювалася геополітична ситуація в Середній Азії, країнах арабського світу та Південно-Східної Азії, її вплив на трансформацію сучасної системи міжнародних відносин.

Окремим аспектом було обговорено питання імплементації рекомендацій стейкхолдерів щодо змістового наповнення освітніх компонентів ОП «Міжнародні відносини» зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» галузь знань 29 «Міжнародні відносини» для підготовки компетентних і професійних фахівців з міжнародних відносин (зокрема питання сучасних реалій існування національних меншин та діаспор у зовнішній політиці світу та Україні; напрями міжнародного гуманітарного співробітництва та сучасну ситуацію в українській та світовій політиці).

Експерти підтвердили співпрацю з Київським міжнародним університетом, бажання поділитися практичним досвідом під час проведення майстер-класів у стінах КиМУ з актуальних питань світової політики та міжнародної безпеки у сучасному глобалізованому світі студентам спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

08 06/2021
22 05/2021