Відбувся науковий семінар аспірантів навчально-наукового юридичного інституту

15.11.2020

15 листопада 2020 року в юридичному інституті відбувся науковий семінар аспірантів Освітньо-наукової програма «Право» за спеціальністю 081 «Право» галузі знань 08 «Право» за ступенем вищої освіти доктор філософії (PhD). На науковому семінарі доповідали аспіранти кафедри публічно правових дисциплін Калінічев А.А. з темою доповіді «Проблематика правового регулювання платника туристичного збору» та Коврига М.М. з темою доповіді «Проблематика та перспективи фінансового моніторингу у сфері обігу крипто валют».

Слід зазначити, що науковий семінар це колективне, публічне обговорення наукової інформації для формування компетенцій здобувачів в об’ємі нових знань та методів для оптимізації взаємодії з проектами і програмами, що забезпечує умови для розвитку мислення через дискусію.

В науковому семінарі взяли участь аспіранти та викладачі навчально-наукового юридичного інституту.

08 06/2021
22 05/2021