Участь в науково-методичному семінарі в місті Кропивницький

28.01.2021

28 січня 2021 року Світлана Вікторівна Рудаківська, проректор КиМУ з питань доуніверситетської підготовки, кандидат філософських наук, професор на засіданні науково-методичного семінару в м.Кропивницький на тему: «Технологія реалізації освітніх проєктів у роботі закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та позашкільної освіти» виступила з доповіддю  «Проєктна форма співпраці з молоддю: кейси успішної діяльності», в якій поділилася досвідом роботи Київського міжнародного університету  з учнівською молоддю –випускниками шкіл, ліцеїв, гімназій. Рудаківська С.В. запросила учасників семінару до співпраці.

Цей семінар був присвячений темі «Проєкт, як сучасний підхід до роботи з молоддю» , яку детально розкрила Олена Арутюнян  (директорка ЦД БХТТ).  Питання «Технологія реалізації проєктної діяльності з молоддю: переваги та особливості» розкрила Євгенія Ткаченко, керівник гуртка ЦД БХТТ. Тетяна Ткаченко, директорка Музею мистецтв та Ірина Лозова, координаторка проєкту «Уроки доброти», в своїх виступах поділилися досвідом успішної реалізації цих  проектів. Про особливості участі у конкурсі «Ярмарок авторських проектів» повідомила Олена Арутюнян, директорка ЦД БХТТ.  А про те, «Як залучати до проєктної роботи (співпраця із ЗМІ)» розповіла  Олена Кваша, продюсерка в Філія ПАТ НСТУ "Кіровоградська регіональна дирекція".

22 05/2021
Зустріч