Участь студентів спеціальності «Туризм» в онлайн конференції «СТАЖУВАННЯ У 5* ГОТЕЛЯХ КЛАСУ LUXE ТУРЕЧЧИНИ»

03.02.2021

03 лютого 2021 року викладачі кафедри міжнародних відносин та туризму ННІ міжнародних відносин, зокрема завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, к.політ.н. Крупеня І.М., к.геог.н. Юрченко Т.І., викл. Клик Б.О., Порплиця Н.Б., а також студенти 2-4 курсу ННІ міжнародних відносин спеціальності «Туризм», студенти 3-4 курсу ВСП ПЗВО «Київський міжнародний університет» – «Коледж Київського міжнародного університету» взяли участь у роботі онлайн конференції на тему: «Стажування у 5* готелях класу LUXE Туреччини».

Організатор конференції: Торгово-промислова Палата України, Асоціація Дитячого та Молодіжного Туризму України у співробітництві з ТОВ «Патіка».

Організатори заходу розповіли про сферу туризму та готельного бізнесу в Туреччині та можливість пройти стажування для студентів Київського міжнародного університету за спеціальністю «Туризм». Було акцентовано увагу на тому, що стажування є можливістю допомогти молодим людям отримати досвід роботи в міжнародних компаніях, отримати нові знання і хорошу практику високих стандартів, а також незабутньо провести літо на одному з відомих курортів світу класу Luxe.