Тренінг для педагогічного колективу «Золоті правила куратора»

08.12.2020

8 грудня 2020 року з метою розвитку у вчителів стресостійкості, надання психологічної підтримки, збереження здатності до нормального функціонування проведено тренінг для педагогічного колективу «Золоті правила куратора» практичного психолога Кулакевич Т.В. із кураторами Київського міжнародного університету.

На початку тренінгу Тетяна Василівна налаштувала учасників на робочу доброзичливу атмосферу під час вправи «Закінчи вправу мій – Мій клас/група…»

У ході роботи тренінгу розглянули поняття «колектив», ділилися досвідом у створенні позитивного мікроклімату та налагодженні міжособистісних взаємин «куратор – ліцеїст/студент». Також куратори розглядали педагогічні ситуації, аналізували причини їх виникнення, шляхи їх конструктивного вирішення і знаходили найефективніші засоби спілкування зі своїми вихованцями.

У кінці тренінгу кураторам були надані правила, рекомендації, нові форми роботи із згуртування колективу, стимулювала прагнення педагогів до пошуку, творчості.