Професійний вибір через профільне навчання

20.01.2021

20 січня 2021 року об 09.15 на платформі ZOOM відбулась онлайн зустріч завідувача відділу аспірантури КиМУ доц. Мохнатюка І.О. з учнями 11 класу Комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа I-IIІ ступенів – ліцей"№ 157  у Оболонському районі міста Києва". Розмова була присвячена темі вибору майбутньої професії та перспективі здобуття освіти в Київському міжнародному університеті. Спілкування проходило за участі директорки ліцею Єрмак Тетяни Миколаївни. Учні мали змогу отримати відповіді на запитання, пов’язані з проблемою вибору власної професії, можливості набуття фахових компетенцій у процесі їх майбутнього навчання в КиМУ. У процесі спілкування учні проявили активну зацікавленість у дискусії щодо вибору подальшої професії. Учасники діалогу підтвердили необхідність активізації подальшої співпраці Спеціалізованої школи I-IIІ ступенів – ліцею № 157  у Оболонському р-ні м. Києва і Київського міжнародного університету в двосторонніх перспективних проєктах.

08 06/2021
22 05/2021