Методика «Чарівна країна почуттів»

16.09.2020

Згуртованість колективу – це поняття, що розкриває особливості міжособистісних відносин в колективі, єдність ціннісних орієнтацій, єдність цілей і мотивів діяльності в межах спільної діяльності. Товариські контакти під час роботи і після закінчення її, співробітництво і взаємодопомогу формують хороший соціально-психологічний клімат. Фактор, що впливає на соціально-психологічний клімат колективу, обумовлений індивідуальними і психологічними особливостями кожного з його членів, адже душевне здоров’я людини залежить не стільки від подій, що відбуваються у нашому житті, скільки від реакції на них.

Саме тому, в даній ситуації нам необхідно навчитись керувати власним емоційним станом.

Так, 16 вересня 2020 року для науково-педагогічних працівників Київського міжнародного університету відбувся тренінг за методикою «Чарівна країна почуттів».

Метою якого є виявлення ставлення до людей і до подій, що відбуваються в повсякденному житті, дослідження психоемоційного стану.

Організатор – Т.В. Кулакевич практичний психолог Психологічної служби КиМУ.

Методика «Чарівна країна почуттів» дозволяє не тільки продіагностувати емоційну сферу, визначити актуальний емоційний стан, а й є корекційною технікою спрямованою на викид негативних емоційних станів, розкриття ресурсу особистості, розвиток саморегуляції, формування вміння висловлювати свої думки, розвиток фантазії та уяви.

Учасники заходу отримали багато позитивних вражень і зауважили, що позитивний підхід до вирішення життєвих проблем, уміння виявити свої відчуття, дбайливе відношення до всіх, хто нас оточує – рецепт гарного самопочуття.