Онлайн лекція "Шкiрні прояви захворювань шлунково-кишкового тракту"

18.02.2021

18 лютого 2021 року на базі Університетської клініки КиМУ відбулася онлайн лекція "Шкiрні прояви захворювань шлунково-кишкового тракту" на платформі Zoom cloud meetings. Спікер - лікар-дерматолог Лебедєв Денис Валерійович.

До онлайн лекції долучилися як науково-педагогічні працівники університету, так і студенти навчально-наукового медичного інституту.

Під час відкритої лекції обговорювалися такі питання, як: лікування та профілактика основних шкірних захворювань; чи є шкірні захворювання маркером внутрішніх проблем і який між ними зв‘язок; які прояви проблем ШКТ частіше зустрічаються у населення; чи можуть ці проблеми наслідуватися генетично; хто повинен лікувати: гастроентеролог чи дерматолог?

З розмови стало відомо, що шкіра є унікальною структурою, яка дає багато цінної інформації про різні стани внутрішніх органів, адже чисто шкірних хвороб не існує. Причиною більшості таких захворювань є порушенням роботи внутрішніх органів.

Проблеми, які були порушені на лекції, стануть корисними для оптимізації практичної роботи лікарів-дерматологів, а майбутнім студентам нададуть корисну інформацію для розвитку професійних умінь і навичок.

08 06/2021