Онлайн лекція "Постковідна реабілітація порушень нервової системи"

24.12.2020

Число людей, хворих на коронавірус, наближається до 113 мільйонів і майже 64 мільйони одужали. У більшості людей хвороба прохожить у легкій формі, але наслідки можуть бути серйозними, адже нова хвороба вражає не лише не лише легені, а й нервову систему: низка проблем із психічним здоров’ям, зокрема депресія, безсоння і різні зміни когнітивних функцій.

Сьогодні більшість лікарів стверджують, що реабілітація потрібна всім, особливо консультації вузькопрофільних фахівців: невролог, кардіолог, ендокринолог.

Тому, лікар-невролог, остеопат Університетської клініки КиМУ Балицький Олександр Петрович (кандидат медичних наук, доцент кафедри клінічних дисциплін та медсестринства КиМУ) 24 грудня 2020 року провів онлайн лекцію "Постковідна реабілітація порушень нервової системи" на платформі Zoom cloud meetings.

Науково-педагогічні працівники університету та студенти навчально-наукового медичного інституту під час лекції мали змогу отримати відповіді на такі питання як: неврологічні прояви COVID-19, причини та механізми уражень нервової системи при COVID-19, основні принципи реабілітації пацієнтів після COVID-19, медикаментозні та немедикаментозні методи реабілітації при COVID-19, методи оцінки ефективності реабілітації.

Проблеми, які були представлені в лекції, стануть корисними для пацієнтів які перенесли захворювання СOVID-19. Адже, людину, котру виписали з лікарні або таку, що отримала лікування вдома, ще не є повноцінно здоровою, далі потрібно пройти шлях реабілітації, шлях остаточного одужання та соціальної адаптації.

08 06/2021
22 05/2021