Онлайн-конференція на тему: «25 років політики постійного нейтралітету Туркменістану» за участі науково-педагогічних працівників кафедри міжнародних відносин та туризму ННІ міжнародних відносин КиМУ

26.11.2020

26 листопада 2020 року відбулась онлайн-конференція організована Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Інститутом міжнародних відносин МЗС Туркменістану за підтримки Міністерства закордонних справ України та Посольства Туркменістану в України.

Науково-педагогічні працівники кафедри міжнародних відносин та туризму ННІ міжнародних відносин взяли участь у її роботі задля генерування та поширення нових ідей та знань у сфері міжнародних відносин, а також набуття досвіду та отримання інформації, яку можна використовувати в освітніх цілях.

Конференцію відкрили з вітальними слова, присвяченими ювілею Нейтралітету Туркменістану та розвитку плідної співпраці між закладами. В обговорені брали участь: ректор Інституту міжнародних відносин Джумамурат Курбангельдиев, директор Дипломатичної академії України Геннадій Надоленко, радник відділу країн Європи МЗС Туркменістану, Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні (2010-2018) Нурберди Аманмирадов, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туркменістані (2010-2019) Валентин Шевельов, дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туркменістані (2005-2010) Віктор Майко, начальник відділу Четвертого територіального департаменту МЗС України Олександр Кушнір, експерт аналітичного центру KyivStratPro Марик Джангутинов та інші дипломати, науковці, експерти України і Туркменістану.

У виступах учасники конференції відзначали роль, яку відіграє політика постійного нейтралітету Туркменістану у зміцненні миру і безпеки в регіоні, налагоджені плідного міждержавного діалогу з усіма країнами світу, у тому числі з Україною.

08 06/2021
22 05/2021