Науково-практичний семінар "Актуальні питання та проблеми сестринської діяльності в умовах сучасного розвитку системи охорони здоров'я"

20.10.2020

20 жовтня 2020 року в Київському міжнародному університеті відбувся онлайн науково-практичний семінар "Актуальні питання та проблеми сестринської діяльності в умовах сучасного розвитку системи охорони здоров'я".

У роботі науково-практичного семінару стали студенти медичного інституту, стоматологічного та фармацевтичного факультетів, а також науково-педагогічні працівники, лікарі та асистенти університетської клініки.

Модератор заходу – доцент Марина Олександрівна Павловська (директор медичного інституту, канд.мед.наук).

У ході роботи круглого столу були представлені цікаві наукові дослідження, які викликали жваве обговорення і стосувалися наступних тем: медсестринський діагноз під час обстеження та оцінки стану здоров’я людини; Медико-соціальні основи реформування медсестринських кадрових ресурсів системи охорони здоров’я; деонтологічні аспекти медсестринства в педіатрії; розвиток клінічного мислення у внутрішній медицині (за моделлю сbcr) на прикладі клінічного випадку: первинна легенева гіпертензія; формування професійно-педагогічної компетентності сімейної медичної сестри в умовах реформування системи охорони здоров’я; професійність медичної сестри у спілкуванні з пацієнтами та інші.

У межах заходу відбулася цікава дискусія між викладачами та студентами, яка стосувалась проблемам сестринської діяльності в умовах сучасного розвитку системи охорони здоров'я.