Науково-методологічний онлайн-семінар «Сучасні ресурси для перевірки наукових робіт на плагіат» для магістрантів, аспірантів і молодих учених

24.11.2020

У межах реалізації Кодексу академічної доброчесності за підтримки Студентського наукового товариства КиМУ 24 листопада 2020 року було проведено науково-методологічний онлайн-семінар «Сучасні ресурси для перевірки наукових робіт на плагіат» для магістрантів, аспірантів і молодих учених.

Учасники заходу дізналися про програми та ресурси, які допоможуть підготувати результати наукових досліджень до друку, отримати корисні поради й актуальні рекомендації щодо роботи з онлайн-сервізами, які виявляють плагіат, навчилися самостійно перевіряти власні тексти на унікальність.

27 11/2021
Зустріч