Круглий стіл: Захист населення від інфекційних хвороб в період карантину

29.09.2020

Захід відбувся за участі практикуючих лікарів «Університетської клініки».

На засіданні круглого столу було розглянуто питання, які стосуються найбільш ефективних заходів, спрямованих на запобігання розповсюдженню інфекційних хвороб. Особлива увага була приділена пошуку оптимального алгоритму взаємодії між лікарем і медичною сестрою, який забезпечить широку поінформованість населення у питаннях протидії хворобам, в тому числі інфекційним.

До питань ефективного консультування населення з питань імунопрофілактики фахівцями медсестринства  у своєму виступі звернулися лікарі «Університетської клініки», які є співробітниками кафедри клінічних дисциплін та медсестринства: к.мед.н., доцент Бухановська Тетяна Миколаївна, к.мед.н. Якубовська Інесса Андріївна та Литвинюк Алла Георгіївна. На тверде переконання медиків, ефективне консультування громадян ґрунтується на повазі та довірі пацієнтів до медичних працівників щодо власного здоров’я та здоров’я своїх дітей, формуванні між лікарем і пацієнтом тривалих надійних стосунків, зменшенні відмов від щеплення та обгрунтуванні необхідності бути здоровими.

22 05/2021
Зустріч