Круглий стіл «Перспективи та напрями розвитку медичної освіти в Україні»

18.02.2020

18 лютого 2020 року в Київському міжнародному університеті відбувся круглий стіл  «Перспективи та напрями розвитку медичної освіти в Україні».

Модератор круглого столу – доцент Гірін Леонід Володимирович (завідувач кафедри загальної медицини, канд.мед.наук).

Учасників круглого столу привітала професор Тетяна Володимирівна Данченко (проректор з навчально-виховної роботи, канд.юрид.наук), наголосивши на важливості та актуальності підвищення якості професійної підготовки майбутніх лікарів відповідно до світових і загальноєвропейських стандартів з метою посилення конкурентоспроможності вітчизняної вищої медичної освіти.

У роботі круглого столу взяли участь і виступили з доповідями науково-педагогічні працівники медичного інституту, стоматологічного та фармацевтичного факультетів. Темами для обговорення були такі питання: особливості вивчення дисципліни «Клінічне медсестринство в хірургії»; симуляційне навчання, як один із методів професійної підготовки медичних сестер; моделювання як метод пізнання біологічних явищ та об’єктів у процесі вивчення медичної біології; сучасний погляд до викладання дисципліни «Медичне та фармацевтичне товарознавство»; особливості медичної та медсестринської освіти у США: перспективи використання; компетентнісний підхід у реалізації міждисциплінарної інтеграції при викладанні медсестринства у внутрішній медицині та клінічного медсестринства у внутрішній медицині та інші.

Загалом засідання круглого столу підтвердило, що медична освіта повинна забезпечити високоякісну підготовку студентів і стати важливою складовою реформування галузі охорони здоров’я та реалізації соціальних пріоритетів держави, оскільки від рівня підготовки майбутніх лікарів залежить якість надання медичної допомоги населенню країни.

08 06/2021
22 05/2021