Час дива під Новий рік в КиМУ

23.12.2020

Новий рік – одне з найулюбленіших свят працівників та студентів Київського міжнародного університету, адже напередодні в душі народжується щось казкове та неймовірне. Неможливо не закохатись у святкову атмосферу нашої Альма-матер, коли студенти з особливим трепетом прикрашають ялинки та аудиторії  в своїх інститутах та факультетах та поринають у свої персональну казку. І, звичайно ж, ми всі разом проживаємо одну спільну родинну КиМУшну казку, яка нас об’єднує та надихає на нові звершення. І вже за традицією котрий рік поспіль головним організатором новорічної казки для студентів та працівників Київського міжнародного університету є проректор з навчально-виховної роботи, професор Тетяна Володимирівна Данченко.

23 грудня 2020 року в актовій залі КиМУ, з дотриманням всіх карантинних норм, відбувся святковий новорічний  концерт, який розпочався з привітань президента Київського міжнародного університету професора Хачатура Володимировича Хачатуряна. Хачатур Володимирович побажав всім міцного здоров’я в наступному 2021 році, здійснення мрій, любові та неймовірного щастя! Ведучими святкового заходу незмінно стали проректор з навчально-виховної роботи, професор Тетяна Володимирівна Данченко та декан факультету інформаційних технологій, доцент Сергій Володимирович Сініченко. Та, звичайно, наші талановиті, креативні студенти факультету музичного мистецтва, Навчально-наукового інституту театрального мистецтва подарували захопливий феєрверк емоцій, який наблизив нас до новорічної атмосфери. Своїм талантом порадував декан факультету музичного мистецтваа Денис Васильович Кочержук із авторською піснею президента Київського міжнародного університету професора Хачатура Володимировича Хачатуряна.

І яке ж новорічне свято без Діда Мороза і Снігуроньки? За  яскравими образами складно було впізнати директора Ліцею КиМУ Валерія Ігоровича Алексаняна і керівника Центру міжнародних та громадських зв’язків Яну Володимирівну Кісельову. Дід Мороз і Снігуронька добряче розвеселили публіку в залі та доповнили чарівну атмосферу свята.

І на завершення новорічного концерту на пропозицію Діда Мороза всі разом виконали гімн КиМУ!

 

Вітаємо всіх викладачів, працівників і

здобувачів освіти КиМУ з Новим роком!

Нехай у Новому році Вас наповнять нові сили, креативні ідеї,

нові задуми та удача! Здоровя Вам і Вашим родинам!