16 листопада – Міжнародний день толерантності

16.11.2020

16 листопада увесь світ святкує Міжнародний день толерантності, який було проголошено понад 20 років тому на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО, тож цього дня для кураторів та викладачів Коледжу Київського міжнародного університету була проведена просвітницька лекція на тему: «Толерантність як ціннісна основа професійної діяльності педагога». Практичний психолог, Кулакевич  Тетяна Василівна, в цікавій формі висвітлила поняття «толерантність», «емпатія», «інтолерантність», «толерантний простір», «стереотипи», «упередження» показати значущість толерантної поведінки під час взаємодії з іншими, володіння здатністю до емпатії, співпереживання і співчуття, вміння довіряти, пробачати, відстоювати свою гідність. Активність учасників була високою завдяки вдало підібраним інформаційним та дидактичним матеріалам.

08 06/2021
22 05/2021