Участь студентів у Всеукраїнському конкурсі LoNG-2019 (Look of New Generation / Погляд нового покоління)

17.12.2019

«Найкращий спосіб передбачити
майбутнє — це створити його…»
Пітер Друкер

Ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої професійної кар’єри. Саме з цією метою студентські команди Економічного факультету Київського міжнародного університету є активними учасниками (2018, 2019 рр.) Всеукраїнського конкурсу «LOOK OF NEW GENERATION / ПОГЛЯД НОВОГО ПОКОЛІННЯ», який дає можливість долучитися до діяльності Глобального договору ООН щодо практичного впровадження Цілей Сталого Розвитку в українських компаніях.

У Конкурсі взяли участь 78 студентських команд з 58 вищих навчальних закладів України. Проведення конкурсу відбувалось протягом жовтня – листопада 2019 р., заключне засідання - 17.12.2019 в Академії ДТЕК.

Студенти Економічного факультету КиМУ також взяли участь у конкурсі, підготувавши наукове дослідження на актуальну тему: «Проблема людських ресурсів в промисловому секторі економіки України» (науковий керівник – канд. екон. наук, доцент Могилевська О.Ю.). Команда КиМУ була представлена молодими науковцями: Мухін Олексій (спеціальність «Економіка»), Грязнова Дар’я та Редька Аня (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»), Тищук Ілля та Саввон Ярослав (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») та ін.

Об’єктом дослідження стали міграційні процеси в Україні. Мета дослідження - зупинити трудову еміграцію в Україні за рахунок підвищення науково-технічного потенціалу України та формування менталітету українського народу.