Участь студентів у роботі XVІІІ Міжнародного промислового форуму

22.11.2019

19 - 22 листопада 2019 року студенти Економічного факультету Київського міжнародного університету взяли участь у роботі XVІІІ Міжнародного промислового форуму - наймасштабнішого в Україні щорічного заходу у сфері машинобудування, спільно зі своїми роботодавцями ТОВ «Старкі Індастрі» та їх зарубіжними партнерами (Компанія Italcuscinetti S.p.A., Італія), де була представлена продукція і технології 383 підприємств із 31 країни світу.

Студенти стали учасниками семінарів на актуальні теми: «Захисти себе, захисти свій бізнес», «Співпраця експертів, бізнесу та держави як рушійна сила індустрії», які надали можливість майбутнім фахівцям з менеджменту, фінансів та підприємництва повною мірою ознайомитися зі світовими новинками промислових технологій, менеджменту, стандартизації, сертифікації та контролю якості.

08 06/2021
22 05/2021