Святкування Дня фармацевта в КиМУ

23.09.2019

З нагоди святкування Дня Фармацевта України Фармацевтичний факультет Київського міжнародного університету 23 вересня 2019 р. провів урочистий захід.

Організатори – доценти Шостак Л.Г. (декан, канд.фарм.наук) та Гетало О.В. (заступник декана, канд.фарм.наук).

Захід розпочався святковим флешмобом перед головним корпусом університету за участю студентів та викладачів Фармацевтичного факультету, а потім продовжився в актовій залі Університету.

Проректор з науково-педагогічної роботи професор Мартиненко С.М. (д-р.пед.наук) сердечно привітала усіх присутніх із святом, передала найкращі побажання від імені президента КиМУ професора Хачатуряна Х.В. та вручила нагороди працівникам Фармацевтичного факультету за високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих кадрів фармацевтичної галузі.

Декан факультету доцент Шостак Л.Г., вітаючи студентів, підкреслила важливість спеціальності фармацевта, адже саме від неї залежить розвиток гармонійного суспільства, збереження добробуту та здоров'я нації. 27 студентів спеціальності «фармація, промислова фармація» КиМУ та Коледжу отримали нагороди за успіхи в навчанні, активну громадську діяльність та з нагоди 20-ї річниці Дня фармацевтичного працівника.

«Душею» свята стали виступи студентських творчих колективів Інституту театрального мистецтва, особливо приємно те, що їх учасниками були також і студенти фармацевтичного факультету.

З професійним святом –Днем фармацевта,
шановні колеги, дорогі студенти!
Віримо, що Ваша щоденна праця сприятиме збереженню
найціннішого надбання держави - здоров'я нації!