Старт підготовчих курсів для абітурієнтів -2020 у КиМУ та Коледжі КиМУ

05.10.2019

Підготовче відділення для громадян України Київського міжнародного університету успішно функціонує вже більше 20 років, завданням якого є забезпечення підготовки майбутніх абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та вступу до Університету і Коледжу КиМУ.

Завдяки поєднанню сучасних методів навчання та індивідуальному підходу до кожного слухача на практичних заняттях, підготовчі курси завоювали велику популярність серед учнів випускних класів, в першу чергу міста Києва та Київської області. У 2019 році було підготовлено 305 випускників, які успішно склали як ДПА/ЗНО так і підготовку до екзаменів з профільних предметів для вступу в Коледж КиМУ.

5 жовтня 2019 року біля 100 абітурієнтів – 2020 розпочали навчання на підготовчому відділенні КиМУ. Вітаючи майбутніх студентів, професор Рудаківська С.В. (проректор з доуніверситетської освіти) запевнила, що саме завдяки курсам вони будуть почуватись впевненіше, крім того, матимуть перевагу при вступі до Університету і Коледжу та пільги в оплаті за навчання.

Програма занять включає в себе не лише посилене вивчення необхідних профільних дисциплін, але й знайомство із структурою навчального закладу, формою проведення занять та системою оцінювання знань у вищій школі, перевірку своїх знань шляхом участі у пробних вступних випробуваннях, які щорічно проводить Київський міжнародний університет, і у яких за останні 3 роки взяли участь біля 2,5 тисяч випускників 11-х класів та біля 1500 випускників 9-их класів. Все це дозволить майбутнім абітурієнтам адаптуватися до навчання та визначитися з обранням майбутньої професії.

Шановні випускники!

Якщо Ви ще не встигли приєднатися до команди підготовчих курсів КиМУ та Коледжу КиМУ, не баріться: набір продовжуватиметься протягом жовтня та листопада 2019 року.

Для зарахування до слухачів підготовчих курсів необхідно звернутися до відділу доуніверситетської підготовки з такими документами:

  • довідка про навчання з навчального закладу;
  • 4 фото 3х4;
  • ксерокопія паспорту слухача (свідоцтво про народження)
  • ксерокопія ідентифікаційного коду

Додаткова інформація: 044-594-03-04, 063-935-19-28