"Освіта та кар'єра-2020" – участь КиМУ

16.11.2019

15-16 листопада 2019 року Київський міжнародний університет став учасником щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки "Освіта та кар'єра-2020" та "Освіта за кордоном", професійного представницького заходу в галузі освіти, організованої Компанією «Виставковий віт» за підтримки МОН України та НАПН України, яка проходила в Національному центрі ділового співробітництва "Український Дім».

Учасники виставки - 70 вищих навчальних закладів України, Польщі, Чехії, Латвії, Литви, Словаччини, Німеччини, Болгарії, Франції, США. Київський міжнародний університет був представлений на виставці Центром доуніверситетської освіти (керівник-професор Рудаківська С.В.) та Центром міжнародних та громадських зв'язків (керівник - доцент Чучковська О.М.).

Слід відмітити активну участь абітурієнтів у роботі виставки дякуючи її інформативній функції - допомога молодим людям у їх головному життєвому виборі, виборі професії та навчального закладу, який забезпечить реалізацію їх планів. Виставковий стенд КиМУ відвідали близько 500 абітурієнтів, вони мали змогу ознайомитись зі спеціальностями, підготовка за якими здійснюється в Університеті та Коледжі, умовами, вимогами вступної кампанії 2020 року, отримали запрошення на день відкритих дверей, до участі у пробних вступних випробуваннях для випускників 9-х та 11-х класів, які відбудуться у січні 2020 року. Велику зацікавленість абітурієнти проявили до діючих у КиМУ спільних освітніх програм з Європейськими університетами, набір на які будуть проводитись і у 2020 році, україно-англомовного навчання та отримання диплому, який є визнаним у світі.

Гідно представляти КиМУ та Коледж на виставці допомагали студенти, за що їм велика подяка:

• Михайлова Віолета, Батра Олександра (спеціальність «журналістика»)
  • Гуцуляк Злата, Поліщук Діана (спеціальність «право»)
  • Чітак Владлена, Степаненко Микола (спеціальність «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»)

Шановні абітурієнти,
Київський міжнародний університет - це шлях до успіху, до здійснення мрій!
Навчаючись у КиМУ, маєте змогу стати професіоналами, оволодіти
англійською мовою і досягти успіху у майбутньому!

08 06/2021
22 05/2021