Науково-практичний семінар «Охорона здоров’я: сьогодення та перспективи»

14.11.2019

14 листопада 2019 року в Київському міжнародному університеті відбувся науково-практичний семінар «Охорона здоров’я: сьогодення та перспективи». Учасниками семінару були науково-педагогічні працівники медичного інституту, стоматологічного та фармацевтичного факультетів.

Модератори – доцент Шостак Л.Г. (декан фармацевтичного факультету) та доцент І.О. Моложанов (завідувач кафедри стоматології).

У роботі науково-практичного семінару взяли участь і виступили з доповідями:

• «Проблеми антибактеріальної терапії в клініці невідкладної хірургії» - професор Асланян С.А. (канд.мед.наук)
  • «Патофізіологічні та патоморфологічні аспекти геморагічного шоку як основного ускладнення гострої крововтрати» - професор Костинська Н.Є.(д-р.мед.наук)
  • «Соціально-медичні аспекти репродуктивного здоров’я підлітків» - професор Богослав Ю.П. (д-р.мед.наук)
  • «Особливості медичної етики та деонтології» - професор Дроздова І.В. (д-р.мед.наук)
  • «Застосування ситуаційних задач у навчанні студентів медичного профілю з дисциплін» - доцент Гірін Л.В. (канд.мед.наук)
  • «Природоцентричні підходи при викладанні медичної біології студентам-медикам» - доцент Полковенко О.В. (канд.біол.наук)
  • «Яким повинен бути сучасний управлінець у сфері охорони здоров’я» - доцент Кеян Д.М. (канд.мед.наук)
  • «Розбудова системи громадського здоров’я в Україні в контексті реформи медичної галузі» - доцент Бухановська Т.М. (канд.мед.наук)
  • «Медико-соціальне обґрунтування системи надання допомоги населенню похилого віку з вадами психічного здоров’я» - доцент Балицький О.П. (канд.мед.наук)
  • «Особливості підготовки медичних сестер з паліативної та хоспісної допомоги в Україні та Польщі» - доцент Олійник Ю.М. (канд.мед.наук)

Після кожного виступу між доповідачем та залом відбувався «зворотній зв’язок» - доповідач та аудиторія мали змогу поспілкуватися, поставити запитання, отримати відповіді та провести дискусію.

08 06/2021
22 05/2021