23.01.2019

З метою підвищення інтересу учасників до активної наукової діяльності, а також сприяння формуванню наукових зв’язків 23 січня 2019 року в Київському міжнародному університеті (КиМУ) відбулась Науково-практична конференція «Актуальні проблеми теоретичної, клінічної, профілактичної медицини, стоматології та фармації», учасниками якої стали науково-педагогічні працівники медичного інституту, стоматологічного та фармацевтичного факультетів.

У виступах науково-педагогічних працівників знайшли відображення такі актуальні питання:

• «Інтелектуальні технології моделювання хірургічних втручань» - професор Асланян С.А. (канд.мед.наук)
  • «Проблеми забезпечення якості медичної допомоги в системі охорони здоров’я» - доцент Кеян Д.М. (канд.мед.наук)
  • «Біопсійний метод дослідження в медицині, значення, проблеми і перспективи» - професор Костинська Н.Є. (д-р.мед.наук)
  • «Проблеми надання допомоги хворим з порушенням мозгового кровообігу у відділеннях неврологічного профілю. Матеріали науково-практичної конференції» - доцент Балицький О.П. (канд.мед.наук)
  • «Формування професійних умінь майбутніх медичних сестер та лікарів хірургічного профілю засобами алгоритмізації» - доцент Гірін Л.В. (канд.мед.наук)
  • «Формування клінічного мислення при вивченні медичної біології» - доцент Полковенко О.В. (канд.біол.наук)
  • «Актуальні проблеми медсестринського диспансерного нагляду за здоровими та хворими дітьми в умовах поліклініки» - викладач Азаров О.І. та інші.

Конференція була дуже продуктивною, сповнена приємними емоціями та корисними знаннями.