Чергова зустріч керівництва КиМУ з представниками студентського парламенту

17.01.2020

17 січня 2020 року президент Київського міжнародного університету професор Хачатурян Х.В. зустрівся з представниками студентського самоврядування університету.

У зустрічі взяла участь проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В., а студентство представляли члени студентського парламенту, активісти його 5 комітетів.

У ході зустрічі відбувся обмін думками щодо удосконалення та динамічного розвитку освітнього процесу, який має орієнтуватись, за словами студентів, не лише на думку професорів і викладачів, а й враховувати зауваження та пропозиції студентів. При цьому позитивну оцінку з боку студентського активу отримав, існуючий багато років у КиМУ, зворотній зв’язок у вигляді анкетування студентів, опитування з врахуванням їх пропозицій для удосконалення освітнього процесу, спільного формування позитивного іміджу Київського міжнародного університету.

Зустріч проходила у формі діалогу, запитань і відповідей, закінчилась спільним рішенням щодо важливості таких робочих нарад адміністрації університету й студентського активу задля виховання громадянської свідомості і духовних цінностей молодих фахівців.