Відкритий показ сценічної майстерності в Інституті театрального мистецтва КиМУ

18.02.2019

Важливою складовою для гармонійного розвитку творчої особистості майбутніх фахівців театру і кіно є участь у театральних постановах на твори відомих українських та зарубіжних письменників.

Протягом навчання студенти Інституту театрального мистецтва КиМУ удосконалюють свій акторський талант і мають змогу поринути в майбутню акторську та режисерську професії, шляхом успішного опанування сценічної майстерності та професійного зростання.

18 лютого 2019 року відбувся відкритий показ акторської майстерності «Страсті по Гоголю» у виконанні студентів ІІ курсу КиМУ, спеціальність «сценічне мистецтво».

Організатори – професор Жуковін О.В. (художній керівник, кандидат мистецтвознавства), Шаркевич Н.Г. (викладач).

Cтуденти продемонстрували 8 сценічних епізодів за відомими творами Миколи Васильовича Гоголя («Мертві душі», «Майська ніч або Утоплена», «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Вій», «Сорочинський ярмарок» та інші).

Глядачі не шкодували оплесків на адресу молодих талантів КиМУ, які зачарували всіх присутніх чудовою акторською грою та подарували позитивні емоції і неймовірне відчуття прекрасного.

Дорогі студенти,
бажаємо вам нових творчих здобутків
і успіхів в опануванні професії!

08 06/2021
22 05/2021