Участь науковців КиМУ в районних етапах конкурсу – фестивалю «Діалог держав: партнери в освіті»

21.03.2019

2018-2019 навчальний рік став роком поглибленої співпраці Київського міжнародного університету з загальними закладами середньої освіти міста Києва та області в межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», зокрема її нового проекту «Професійний вибір через профільне навчання», активними учасниками якого стали біля 1000 випускників - 2019. Науковці КиМУ – не тільки надають професійну інформацію випускникам, але й приймать участь у районних та міських конкурсах і фестивалях як члени журі.

Так, у лютому-березні 2019 року, традиційно напередодні Дня Європи, у м. Києві стартували районні етапи ХVI –го конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Пізнаймо світ-світ пізнає нас», який є надзвичайно популярний серед учнівської молоді і став справжнім святом краси, творчості, таланту, артистизму та патріотизму. Організатори конкурсу - Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (КМДА) та управління освіти районних у м. Києві держадміністрацій.

Науковці Київського міжнародного університету стали членами журі конкурсів, організованими районними управліннями освіти:

  • Дніпровський район - професор Рудаківська С.В. – проректор з доуніверситетської освіти, канд.філос.наук – 27.02.19
  • Святошинський район – доцент Нагачевська О.О. – директор Інституту лінгвістики та психології, канд.філол.наук – 15.03.19
  • Деснянський район – професор Рудаківська С.В. – проректор з доуніверситетської освіти, канд.філос.наук – 20.03.19
  • Дарницький район - професор Рудаківська С.В. – проректор з доуніверситетської освіти, канд.філос.наук – 21.03.19

Учасниками цих конкурсів стали 48 учнівських команд, які своїми виступами ще і ще раз підтвердили, що дружба дійсно не має меж, що унікальні людські взаємини сприяють розвитку толерантності, обміну культурними традиціями і досягненнями в ім’я миру.

Атмосфера свята, азарт конкурсного змагання, велика кількість глядачів-уболівальників забезпечили святковий настрій всім учасникам, а змістовність та оригінальність представлення історії, культури і традицій країн, повне розкриття теми конкурсу–фестивалю отримали схвальну оцінку журі, а також кубки та дипломи переможців і лауреатів. Представники Київського міжнародного університету додатково нагородили переможців дипломами, які надають пільги в оплаті за навчання у КиМУ – 30%, 20%, 15% відповідно за І, ІІ і ІІІ місце.

Переможцями районних етапів конкурсу-фестивалю, які представлятимуть район на міському рівні 11 квітня 2019 року, стали:

  • Спеціалізована школа №246 ( директор – Чуприна О.І.);
  • Середня загальноосвітня школа №205 (директор – Марієвська І.М.);
  • НВК СШ №39 ім. Б. Хмельницького (директор – Кулик В.В.);
  • Спеціалізована школа №314 (директор – Жебчук І.В.).

Вітаємо учасників і переможців районних етапів конкурсу-фестивалю!
Бажаємо нових творчих успіхів та перемог!
Запрошуємо на навчання до Київського міжнародного університету!