Туристичний інтелектуальний турнір-гра «Що? Де? Коли?»

22.11.2018

В межах програми Тижня науки в Київському міжнародному університеті 20 та 22 листопада 2018 року було проведено інтелектуальну турнір-гру «Що? Де? Коли?» серед студентів I-III курсу спеціальності «Туризм» та студентів III курсу Коледжу КиМУ спеціальності «Туризм».

Організатори гри викладачі кафедри міжнародного туризму – професор Т.Г. Вяткіна (д.е.н., завідувач кафедри), доцент Г.О. Кучерява (к.геогр.н.), доцент С.С. Деркач (к.і.н.) та викладач Н.Б. Порплиця.

Мета гри - підвищити загальну обізнаність студентів з географії, а саме країнознавства, туристичної карти світу. Крім підвищення загальної ерудованості студентів, їм надається змога проявити свої організаторські здібності так як, вони повинні сформувати команди та обрати свого капітана. Також студенти мають представити власну команду, свою емблему.

В ході гри студентам було запропоновано дати відповідь на запитання про найдивовижніші країни світу, найвідоміші туристичні об’єкти. На завершення студенти проявили свої творчі здібності та креативне мислення при розробленні презентації «Туристичне намисто України». Завдяки їх активній участі гра позитивно вплинула на заохочення навчання з природознавчих наук та географії, а також подальшій співпраці між студентами з цієї тематики.


11 03/2023
10:00
Зустріч