Талановита молодь України в КиМУ

23.02.2019

23 лютого 2019 року став Днем творчих, талановитих абітурієнтів, який зібрав у стінах університету біля 500 випускників - 2019 із міст: Київ, Чернігів, Миколаїв, Переяслав-Хмельницький, Суми та областей: Київська, Донецька, Дніпропетровська, Житомирська, Вінницька. Київський міжнародний університет об'єднав у свої стінах учасників ХІХ Всеукраїнської Універсіади – конкурсу науково-дослідних робіт, учасників пробного тестування учнів 9-х класів, та тих, хто завітав на день відкритих дверей.

Учасників Заходу привітали: проректор з навчально-виховної роботи, професор Данченко Т.В., проректор з наукової роботи, професор Некряч А.І. та модератор заходу - проректор з доуніверситетської підготовки, професор Рудаківська С.В., які у своїх виступах підкреслили, що вибір професії, вищого навчального закладу – це початок шляху до успіху, а вища освіта – це гарантія успішної кар’єри. Після відео-презентації та прекрасного творчого вітання студентів спеціальності «сценічне мистецтво» до роботи з абітурієнтами 2019 року долучилися директори, декани структурних підрозділів Університету та Коледжу КиМУ, що дало можливіть молоді ознайомитись з особливостями навчання у Київському міжнародному університеті на 25 спеціальностях, пройтись екскурсією до 6-ти науково-навчальних інститутів, 5-ти факультетів та Коледжу, університетської стоматологічної клініки. Додатково, для учасників Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт відбулись майстер-класи та церемонії нагородження переможців Конкурсу. На Конкурс було представлено 150 дослідницьких робіт учнів шкіл міста Києва (№ 23,50, 136, 151,215, 251,151, 294, 297, 304, гімназії Східних мов, ліцеїв -№51, Економіко-правовий, «Престиж») , а також Ліцеїв - «Надія» Донецької області, «Патріот» м. Переяслав-Хмельницький, Софіївсько-Борщагівський НВК.

Із числа абітурієнтів – учасників Дня відкритих дверей 20 учнів долучилися до Підготовчого відділення Київського міжнародного університету, багато з них ще довго спілкувались у холі університету, отримували консультації в центрі міжнародних та громадських зв'язків щодо навчання за спільними освітніми проектами КиМУ та європейських університетів. Склалось враження, що абітурієнти вже бачили себе студентами та зрозуміли, щоб стати успішним потрібно бажання працювати, вірити в себе і бути режисерами свого життя.