Свято Весни в КиМУ

06.03.2019

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, одягаючись у зелень квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується та оживає, жінок всього світу вітають з Міжнародним жіночим днем!

Напередодні Свята 8 березня в стінах Київського міжнародного університету панувала святкова атмосфера.

6 березня 2019 року Студентський парламент під керівництвом доцента Ісмаілової Л.Б. (керівник департаменту культурно-виховної роботи КиМУ) презентували чудовий святковий концерт для кращої половини кимушної родини – учениць, студентів, викладачів Коледжу та Університету.

Урочисту частину відкрив президент Університету, професор Хачатурян Х.В., побажавши всім радості, миру і злагоди, віри у щастя і добробут, нові творчі досягнення.

Чарівні ведучі Ліза Філатова (ІІ курс КиМУ, спеціальність «сценічне мистецтво») та Мартін Сааков (І курс КиМУ, спеціальність «міжнародне право») запрошують на головну сцену студентські таланти Університету та Коледжу КиМУ.

Програма святкового концерту була цікавою і веселою, ліричною і романтичною, пронизана повагою і любов’ю до жінок.

Присутні в залі не шкодували бурхливих оплесків і овацій на адресу юних талантів Університету та Коледжу КиМУ, які потішили глядачів запальними танцями, мелодійними піснями, хореографічними композиціями. Щирий сміх прекрасної статі лунав з усіх усюд, а сонячні усмішки осяювали весь університет. Фінальним акордом свята стала пісня, присвячена прекрасній половині – жінкам.

Щиро вітаємо всіх дівчат, жінок зі святом і бажаємо,
щоб у вашому житті завжди панувала весна і хороший настрій!