Майстер-клас Олександра Дубінського в КиМУ

26.02.2019

26 лютого 2019 року студенти спеціальності «журналістика» Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ мали зустріч з Олександром Дубінським – ведучим, креативним продюсером програми «Гроші» на телеканалі «1+1», який провів майстер-клас: «Нова інформаційна реальність. Що віднині вважати журналістикою?»

Організатор – доцент Кіслов Д.В. (д-р. наук з держуправління, заступник директора Інституту журналістики, кіно і телебачення КиМУ).

Гість ознайомив студентів зі специфікою роботи журналістів спецпроекту соціальних розслідувань, які викривають хабарників, розслідують економічні зловживання та на собі перевіряють, як діють різноманітні шахрайські схеми, а також з роботою репортерів під прикриттям, проведенням прихованих зйомок, перевіркою версії та показом зсередини тих, хто насправді заробляє на людських бідах.

Олександр Дубінський наголосив на актуальності створення для кожного майбутнього журналіста особистого блогу, пояснив для чого він потрібен та яка користь від нього при опануванні професії, ознайомив майбутніх фахівців з новою інформаційною реальністю, поділився досвідом створення власного бренду затребуваного журналіста.

Зустріч проходила у форматі діалогу, студенти отримали відповіді на питання щодо перевірки достовірності фактів, взаємодії з цільовою аудиторією, особисту безпеку журналіста.

Наприкінці майстер-класу майбутні журналісти подякували гостю за корисні поради та знання, які неодмінно стануть їм у нагоді.