Майстер-клас Інни Гадзинської у КиМУ

19.02.2019

19 лютого 2019 року студенти спеціальності «журналістика» Київського міжнародного університету мали зустріч з Інною Гадзинською - координатором проекту журналістських розслідувань Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП), яка провела майстер-клас: «Журналістика сьогодні: куди ми потрапили і як тут вижити».

Організатор – доцент Козак В.А. (кандидат філологічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій).

Гостя розповіла майбутнім спеціалістам про теперішній стан журналістики, ключові функції журналіста, а також поділилася власним досвідом.

Студенти отримали відповіді на актуальні для початківців питання про те, як відбирати інформацію для своєї аудиторії, перевіряти достовірність фактів, формулювати суть, взаємодіяти з цільовою аудиторією.

У наш час швидко з'являються альтернативні засоби поширення інформації. Кожен новий витісняє попередній. Їхня поява тісно пов'язана з потребами сучасного користувача, а саме: максимально швидко, вчасно та в зручний спосіб отримати актуальну інформацію. Про ці та інші тенденції в роботі ЗМІ було згадано під час майстер-класу.

Вкотре на майстер-класі студенти отримали корисні поради та знання, які стануть їм у нагоді на шляху до успішного опанування професії.

За матеріалами
Наталії Забудської,
студенки 2 курсу Коледжу КиМУ, спеціальність «журналістика».