Майбутні фахівці з дипломатії у посольстві Угорщини в Україні

21.02.2019

21 січня 2019 року студенти Інституту міжнародних відносин Київського міжнародного університету на чолі з проректором з іноземних мов, професором Тіменко І.В. відвідали посольство Угорщини в Україні. Студенти мали змогу поспілкуватися з Надзвичайним Посланником і Повноважним Міністром, заступником голови Місії Угорщини в Україні паном Ласло Чаба Пап.

Зустріч проходила англійською мовою у невимушеній обстановці, що дозволило студентам відчувати себе впевнено та на деякий час забути про хвилювання. Пан Ласло Чаба Пап прочитав міні-лекцію, яка стосувалася важливості питання різнорівневої кооперації між країнами з метою досягнення суспільного блага.

Пан Ласло Чаба Пап подарував бібліотеці Київського міжнародного університету книжки з історії Угорщини, зокрeма, книгу M.A.Rahman ”Hungary An Adventure”, де представник дипломатичної місії Індії в Угорщині розповідає про тяжкі для Угорщини часи у 1956 році, а також книжки про сучасну Угорщину.

Із задоволенням спілкуючись зі студентами, пан Ласло Чаба Пап звернув увагу на аналіз актуальних проблем в сфері міжнародних відносин та подій з історії та дипломатичних відносин Угорщини, уважно слухав студентів, майбутніх дипломатів, цікавився чому кожен з них обрав саме цю професію, що найбільше подобається в навчанні та які найулюбленіші дисципліни.

Наприкінці зустрічі професор Тіменко Ірина Валентинівна та студенти щиро подякувати пану Ласло Чаба Пап, а також працівнику посольства Крістоферу Альохіну, за пізнавальне спілкування, що є надзвичайно корисним для студентів, майбутніх фахівців у сфері міжнародних відносин.