Гра-тренінг «Політперегони» у КиМУ

20.03.2019

20 березня 2019 року студенти II курсу спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародне право» стали учасниками гри-тренінгу «Політперегони», яку презентував студентам її автор Дмитро Кирплюк (адвокат, політичний активіст та член різноманітних громадських спільнот).

Організатори - професор Кіслов Д.В. (заступник директора Інституту журналістики, кіно і телебачення, д-р. наук з держ. управління) та доцент Судак І.І. (заступник директора Інституту міжнародних відносин, канд. іст. наук).

«Політперегони» - це настільна політична гра та бізнес-тренінг, яка приносить задоволення та ілюструє студентам все те, що дійсно відбувається у повсякденному житті.

Ця гра також формує уявлення про міжнародні відносини, їх правову основу, політику, допомагає вивчати та аналізувати міжнародні ситуації та термінологію.

    Головна мета гри полягає в тому, щоб посісти найвищі місця:
  • 1 місце – «Президент»;
  • 2 місце - «Прем’єр-міністр»;
  • 3 місце - «Олігарх».

В грі присутні міжнародні, політичні, юридичні, економічні та психологічні аспекти, також використовується фактор випадковості. Принцип гри схожий на відомі настільні ігри такі, як «Монополія» та «Alias».

Студенти із великим задоволенням і азартом розпочали гру. Після декількох годин, які учасники провели в веселій та невимушеній атмосфері, в кожній з 3-х груп було обрано переможця і нагороджено пам’ятним подарунком.

Наприкінці лекції майбутні дипломати щиро подякували пану Дмитру Кирплюку за гарно проведений час, а також виявили бажання приймати участь в подальших іграх.