День відкритих дверей у КиМУ: допомога абітурієнтам – 2019 у виборі свого професійного майбутнього

26.01.2019

Якщо театр починається з вішалки, то вищий навчальний заклад - з дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний університет, коледж. Потрібно це в першу чергу самому абітурієнту, щоб остаточно визначитися з факультетом, спеціальністю, спеціалізацією і формою навчання.

Саме з цією метою 26 cічня 2019 року в Київському міжнародному університеті відбувся День відкритих дверей, який зібрав близько 450 випускників-2019 з м. Києва, Чернігова, Миколаєва, Київської та Херсонської областей.

Участь у заході взяли також учасники пробних вступних випробувань у форматі наближеному до ЗНО, які проводив Центр доуніверситетської освіти університету в період з 21 по 26 січня 2019 р. та учасники проекту «Професійний вибір через профільне навчання», що реалізується Київським міжнародним університетом в межах програми «Школа – КиМУ: партнери в освіті».

День відкритих дверей розпочався творчим музично-хореографічним вітанням студентів спеціальності «сценічне мистецтво» Коледжу КиМУ, виступами проректорів, професорів С.В. Рудаківської та А.І. Некряч.

Майбутніх студентів привітали керівники структурних підрозділів КиМУ (шість навчально-наукових інститутів, п'ять факультетів, Коледж), крім друкованої інформаційної продукції гості переглянули відео-презентацію, відвідали спеціалізовані кабінети, лабораторії, навчальну аптеку, стоматологічну клініку, телестудію, театр «Ковчег», дізналися про переваги навчання у КиМУ, освітні програми, можливість отримати глибокі знання з англійської мови, диплом європейського університету, умов проживання у гуртожитках, вартість навчання, діючу систему знижок, а також отримали Сертифікати з результатами пробних вступних випробувань, які дають знижку в оплаті за навчання до 40 %.

Захід був цікавим також для випускників дев’ятих класів, які планують вступати до Коледжу КиМУ, який готує молодших спеціалістів з восьми спеціальностей. З метою підготовки до вступу, 15 дев'ятикласників долучилися до складу слухачів підготовчого відділення.

Сподіваємось, що отримана інформація допоможе абітурієнтам зробити правильний вибір майбутньої професії, головне, щоб це було за покликом серця!

Шановні абітурієнти!
До зустрічі у стінах Київського міжнародного університету
та Коледжу КиМУ!