День Святого Валентина в стінах Київського міжнародного університету

14.02.2019

До кожного з нас рано чи пізно в душу заглядає кохання - найпрекрасніше почуття! Воно панує над світом, воно поза віком і часом. Людське серце є домівкою для багатьох щирих почуттів, але далеко не кожному з них присвячений окремий день у році. На щастя є один день, коли люди збираються разом, щоб дарувати один одному свою любов – це День Святого Валентина.

14 лютого 2019 року в стінах Київського міжнародного університету панувала атмосфера світлих помислів і щирих почуттів. В фойє закладу було розміщено фотозону, оздоблену квітами та серцями, біля якої всі охочі фотографувались на згадку про цей романтичний день, сповнений кохання.

Продовженням свята стала чудова концертна програма, організована активом студентського самоврядування під керівництвом доцента Ісмаілової Л.Б. (керівник департаменту культурно-виховної роботи КиМУ).

Від імені керівництва Університету привітала всіх присутніх зі святом професор Мартиненко C.М. (проректор з питань розвитку КиМУ), яка побажала всім гарного настрою, щастя і взаємної любові.

Чарівні ведучі Ліза Філатова (ІІ курс КиМУ, спеціальність «сценічне мистецтво») та Микита Шумигора (ІІІ курс Коледжу КиМУ, спеціальність «економіка») запрошують на головну сцену студентські таланти Університету та Коледжу КиМУ.

А далі на сцені розпочалася справжня творча феєрія: чуттєві пісні, запальні танці та проникливі вірші, які створили чудову атмосферу свята Всіх Закоханих.

Апогеєм заходу стала пісня «Я вірю в любов», яку підтримали всі присутні у залі.

Дорогі студенти, адміністрація та викладачі
Київського міжнародного університету та Коледжу КиМУ!
Сердечно вітаємо зі святом і бажаємо,
щоб прекрасне почуття любові панувало у ваших серцях!

22 06/2019
24 05/2019