Делегація науковців Національного університету м. Джакарта (Індонезія) в Київському міжнародному університеті

12.09.2018

Участь і реалізація міжнародних проектів є одним із ключових пріоритетів розвитку міжнародної діяльності Київського міжнародного університету. Наша мета – інтернаціоналізація освіти (збільшення кількості занять, які проводяться іноземними мовами, стимулювання мобільності студентів і науково-педагогічних працівників, реалізація спільних освітніх програм із закордонними навчальними закладами). За період від 2004 року університетом було успішно реалізовано 6 міжнародних проектів за програмою ЄС Темпус, 4 - у партнерстві з науковими закладами Китаю, Кореї, Єгипту, Індонезії. Нині – реалізація 2 Програм Erasmus+ і 3 програм «подвійних» дипломів з університетами Європи.

12 вересня 2018 року в Київському міжнародному університеті відбулася зустріч президента університету, професора Хачатуряна Х.В., віце-президента, професора Шумигори Л.І., проректора, професора Тіменко І.В. з делегацією науковців Національного університету м. Джакарта (Індонезія) на чолі з його ректором доктором наук Ель Амрі Бермаві Путера. Учасниками зустрічі були пан Гатот Амріх Джемірін – радник посольства Індонезії в Україні та співробітники відділу культури посольства – Прабово Хімаван і Агунт Трі Вібово, а також 9 професорів університетів Індонезії (7 - Національний університет Джакарти, 1 – Університет Північної Суматри, 1 – Університет «Паджаджаран» міста Бандунг).

Метою зустрічі було обговорення шляхів підвищення якості освіти, можливості студентам навчатися за сучасними міжнародними, популярними та унікальними програмами. Особливу зацікавленість у проведенні стажування й обміну студентами та викладачами гості проявили до споріднених з КиМУ спеціальностей, а саме, міжнародні відносини, міжнародне право, публічне управління та адміністрування, політичні науки, економіка, менеджмент, туризм, комп'ютерні науки та інформаційні технології, іноземна філологія (мови – японська, корейська, індонезійська) і туризм. Успішній реалізації таких проектів, на думку іноземних партнерів, є те, що робочою мовою в КиМУ нарівні з українською є англійська мова та прекрасна матеріальна база. Обговорювалися також питання напрямків спільних наукових досліджень і їх публікацій у наукових збірниках університетів, підготовки фахівців за програмою подвійних дипломів, зокрема з іноземної філології. Учасники зустрічі обмінялися існуючим досвідом міжнародних обмінів, який уже практикується, і висловили бажання розширювати його. Зустріч закінчилася домовленостями про створення робочої групи з підготовки пакета документів, необхідних для здійснення спільної діяльності.

Зустріч залишила приємні враження, принесла корисний досвід і відкрила нові перспективи співпраці Київського міжнародного університету з Національним університетом м. Джакарти.