Зустріч випускників Київського міжнародного університету

16.09.2017

Щороку Київський міжнародний університет (КиМУ) гостинно відкриваючи свої двері для тих, чиє студентське життя було тісно пов’язане з університетом, для своїх випускників. Такі зустрічі завжди проходять у хвилюючій атмосфері зустрічі з молодістю, спогадами, друзями, наставниками.

Цьогоріч, 16 вересня 2017 року, символічними очільниками зустрічі є випускники КиМУ 2003-2007 років, і не просто випускники, а студентський актив, члени студентського парламенту, учасники проекту «Європейська практика студентського самоврядування в університетах України» в межах програми Темпус, яка отримала фінансування Європейського Союзу і була успішно реалізована в КиМУ у співпраці з університетами Франції та Великобританії.

Президент університету, професор Хачатурян Х.В., проректор з наукової роботи, професор Некряч А.І., проректор з медико-біологічних наук, професор Асланян С.А., проректор з довузівської підготовки, професор Рудаківська С.В. із задоволенням зустрілися зі студентським активом студентського парламенту 2003-2007 на чолі з його президентом Костянтином Романцем і членами парламенту – Данчук Т.В., Станкевич А.А., Костюк Д.О., Мандриковський М.В., Мандриковська Ю.І. У зустрічі взяли участь також професор Левківська Г.П. – проректор з виховної роботи університету тих років та її помічниця з питань студентського самоврядування Анісімова О.Г. Саме сьогоднішні гості університету вперше стали учасниками семінарів з європейського досвіду студентського самоврядування в 2004-2005 роках під керівництвом європейськиих експертів. Участь у тренінгах сприяла впровадженню європейської моделі виборів голови студентського парламенту та його заступників у КиМУ, додатково був створений Інформаційний студентський центр із сучасним обладнанням і літературою, де продовжують вирувати студентські ідеї, проекти, стартами і нині.

Випускники висловили велику подяку керівництву своєї альма-матер, передусім президенту КиМУ, професору Хачатуряну Х.В. за здобуті знання, які дали змогу бути їм усім нині успішними фахівцями.

Дорогі випускники!
Бажаємо нових досягнень і перемог на життєвому шляху!