Виставка «Освіта та кар'єра 2017. Освіта за кордоном»

18.11.2017

16-18 листопада 2017 р. Київський міжнародний університет став учасником виставки «Освіта та кар'єра 2017. Освіта за кордоном», заходу, який завжди викликає великий інтерес випускників навчальних закладів, усіх, хто планує навчатись як в Україні, так і за кордоном. Усього учасниками виставки стали близько 70 вищих навчальних закладів, серед них активно працювали павільйони Польщі, Греціі, Чехії, Кіпру, Литви, Латвїі, Ізраїлю.

Університет традиційно був представлений на виставці працівниками центру міжнародних та громадських зв'язків (Чучковська О.М. та Кісельова Я.В.). Протягом З-х днів понад 600 абітурієнтів отримали детальну інформацію щодо вступу до Київського міжнародного університету, а також Коледжу КиМУ, отримали запрошення 25 листопада взяти участь у XVІІІ Всеукраїнській олімпіаді з базових дисциплін і Дні відкритих дверей.

Великий інтерес абітурієнти проявляли до можливості отримати протягом навчання в КиМУ додаткові кваліфікації, як наприклад, програми «Міжнародне право: механізми захисту прав людини»; «Підприємницький стартап», «Управління ІТ технологіями», які сертифіковані Міжнародною академією наук та вищої освіти Великобританії.

Висловлюємо велику подяку студентам навчально-наукових підрозділів університету, які працювали після лекцій з працівниками Центру на виставці і гідно представляли університет:

  • Парасюк Катерина – спеціальність «Туризм»;
  • Мошкіна Аріна – спеціальність «Туризм»;
  • Киянченко Каріна – спеціальність «Журналістика»;
  • Рудакова Тетяна – спеціальність «Журналістика»;
  • Левченко Анна – спеціальність «Фармація», Коледж;
  • Божок Владислав – спеціальність «Фармація», Коледж.