Участь у Медіалабораторії

15.09.2017

12-15 вересня 2017 року Академією української преси на базі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено Другу Медіалабораторію для 25 щасливчиків-студентів з усієї України.

Серед них опинилась Ольга Кацан, студентка ІІ курсу Навчально-наукового інституту журналістики Київського міжнародного університету.

Протягом чотирьох днів студенти дізнавалися про практичні аспекти роботи в друкованих ЗМІ, Інтернет-виданнях, на телебаченні й радіо. Усі теоретичні заняття проходили у форматі тренінгів і були закріплені практичною роботою: записом прямого включення, створенням новинного радіовипуску тощо.

Продемонструвати навички швидкого створення матеріалів, уміння конструктивно вести бесіду та робити якісні фотознімки можна було під час прес-конференції з представниками Комісії з журналістської етики. За результатами цієї зустрічі юнкори створювали творчі роботи (за напрямками відео, друкована преса, он-лайн-видання), які було презентовано в останній день діяльності Медіалабораторії.

Усі учасники заходу отримали сертифікати, які зсвідчили участь у 4-денному тренінгу. Гарним подарунком стали методичні матеріали від Академії української преси для подальшого розвитку професійних здібностей.