Участь науковців КиМУ у XVIII Всеукраїнській Я-конференції шкіл ЮНЕСКО

24.03.2017

24 березня 2017 року у м. Буча (Київська область) в Головному навчальному центрі «Зелена Буча» провідні науковці Київського міжнародного університету професор А.І. Некряч (д.політ.н., проректор з наукової роботи) та професор С.В. Рудаківська (к.філос.н., проректор з довузівської роботи КиМУ) взяли участь у XVIII Всеукраїнській Я-конференції шкіл ЮНЕСКО «Вчимося знати, вчимося робити, вчимося бути, вчимося жити разом: трансформація освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій», організованою Гуманітарною гімназією «Гармонія» Дніпровського району (директор Чинок О.І.) за підтримки Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та Національного координатора проекту ПАШ ЮНЕСКО Глоби Марії.

Мета конференції – активізувати розробку і впровадження в освітній процес механізмів, що відповідають стратегічним завданням ЮНЕСКО щодо трансформації освітнього ландшафту школи в умовах потужного процесу реформування вітчизняної освіти заради цінностей, розвитку талантів і мотивації.

У конференції взяли участь команди понад 25 навчальних закладів України, які мали можливість продемонстрували власне бачення щодо трансформації освітнього процесу.

Програма конференції передбачала проведення пленарного засідання, у якому взяли участь професора Некряч А.І. з темою «Людина XXI століття: якою вона буде» та професор Рудаківської С.В. - «Навички людини майбутнього як основа конкурентоспроможної особистості».

Конференція проходила в атмосфері активного спілкування та обміну думками щодо бачення сучасної освіти. Кожна з команд отримали сертифікати учасників, а також дипломи за особливі погляди на трансформацію освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій. По завершенню театральна студія НВК Гуманітарна гімназія "Гармонія" представила присутнім спектакль "Сміливість бути щасливим".


11 02/2023
10:00
Зустріч